Przegląd
Specyfikacja
S121GNX4 R1

S121GNX4 R1 Podstawowe informacje
| panel model | S121GNX4 R1 |
|---|---|
| Zespół Marka | IVO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 1024×768 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| S121GNX4 R1 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Inne imię | - |
| Temperatura OP | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura ST | -30 ~ 80 °C |
| Poziom wibracji | 1.5G (14.7 m/s²) |
| funkcje |
S121GNX4 R1 Właściwości optyczne
| Inne imię | - |
|---|---|
| Temperatura OP | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura ST | -30 ~ 80 °C |
| Poziom wibracji | 1.5G (14.7 m/s²) |
| funkcje | |
| Luminancja | 400 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 800 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Dobry widok na | 6 o'clock |
| Szybkość reakcji | 16 (Typ.)(Tr+Td) (ms) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Tryb pracy | TN, Normally White, Transmissive |
| Chromatyczność | Wx:0.305; Wy:0.325 |
| Obsługuje kolor | 262K/16.7M (6-bit / 8-bit) |
| Gama | 72% NTSC (CIE1931) |
| Biała odmiana | 1.25/1.33 (Typ./Max.)(9 points) |
S121GNX4 R1 Właściwości mechaniczne
| Inne imię | - |
|---|---|
| Temperatura OP | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura ST | -30 ~ 80 °C |
| Poziom wibracji | 1.5G (14.7 m/s²) |
| funkcje | |
| Luminancja | 400 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 800 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Dobry widok na | 6 o'clock |
| Szybkość reakcji | 16 (Typ.)(Tr+Td) (ms) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Tryb pracy | TN, Normally White, Transmissive |
| Chromatyczność | Wx:0.305; Wy:0.325 |
| Obsługuje kolor | 262K/16.7M (6-bit / 8-bit) |
| Gama | 72% NTSC (CIE1931) |
| Biała odmiana | 1.25/1.33 (Typ./Max.)(9 points) |
| Liczba pikseli | 1024(RGB)×768 [XGA] |
| Układ | RGB Vertical Stripe |
| Pitch (W × H) | 0.080×0.240 mm |
| Piksel (W × H) | 0.240×0.240 mm |
| Aktywne oglądanie | 245.76(W)×184.32(H) mm |
| Ogólnie Dim. | 279(W)×209(H) mm |
| Otwór ramek | 250.8(W)×189.4(H) mm |
| Całkowita głębokość | 9.0 (Max.) mm |
| Kształt formularza | Flat Rectangle |
| Orientacja | Landscape type |
| Współczynnik proporcji (W: H) | 4:3 |
| Styl kształtu | - |
| Utrwalenie | Face mounting holes (4-Φ3.4, 3-R1.7) on left and right bezel |
| Masa | 518.7/545g (Typ./Max.) |
| Powierzchnia | Antiglare |
S121GNX4 R1 Cecha Electronics
| Inne imię | - |
|---|---|
| Temperatura OP | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura ST | -30 ~ 80 °C |
| Poziom wibracji | 1.5G (14.7 m/s²) |
| funkcje | |
| Luminancja | 400 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 800 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Dobry widok na | 6 o'clock |
| Szybkość reakcji | 16 (Typ.)(Tr+Td) (ms) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Tryb pracy | TN, Normally White, Transmissive |
| Chromatyczność | Wx:0.305; Wy:0.325 |
| Obsługuje kolor | 262K/16.7M (6-bit / 8-bit) |
| Gama | 72% NTSC (CIE1931) |
| Biała odmiana | 1.25/1.33 (Typ./Max.)(9 points) |
| Liczba pikseli | 1024(RGB)×768 [XGA] |
| Układ | RGB Vertical Stripe |
| Pitch (W × H) | 0.080×0.240 mm |
| Piksel (W × H) | 0.240×0.240 mm |
| Aktywne oglądanie | 245.76(W)×184.32(H) mm |
| Ogólnie Dim. | 279(W)×209(H) mm |
| Otwór ramek | 250.8(W)×189.4(H) mm |
| Całkowita głębokość | 9.0 (Max.) mm |
| Kształt formularza | Flat Rectangle |
| Orientacja | Landscape type |
| Współczynnik proporcji (W: H) | 4:3 |
| Styl kształtu | - |
| Utrwalenie | Face mounting holes (4-Φ3.4, 3-R1.7) on left and right bezel |
| Masa | 518.7/545g (Typ./Max.) |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Skanowanie wsteczne | No |
| Całkowite zużycie energii | 6.93W (Typ.) |
S121GNX4 R1 Interfejs sygnału
| Inne imię | - |
|---|---|
| Temperatura OP | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura ST | -30 ~ 80 °C |
| Poziom wibracji | 1.5G (14.7 m/s²) |
| funkcje | |
| Luminancja | 400 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 800 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Dobry widok na | 6 o'clock |
| Szybkość reakcji | 16 (Typ.)(Tr+Td) (ms) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Tryb pracy | TN, Normally White, Transmissive |
| Chromatyczność | Wx:0.305; Wy:0.325 |
| Obsługuje kolor | 262K/16.7M (6-bit / 8-bit) |
| Gama | 72% NTSC (CIE1931) |
| Biała odmiana | 1.25/1.33 (Typ./Max.)(9 points) |
| Liczba pikseli | 1024(RGB)×768 [XGA] |
| Układ | RGB Vertical Stripe |
| Pitch (W × H) | 0.080×0.240 mm |
| Piksel (W × H) | 0.240×0.240 mm |
| Aktywne oglądanie | 245.76(W)×184.32(H) mm |
| Ogólnie Dim. | 279(W)×209(H) mm |
| Otwór ramek | 250.8(W)×189.4(H) mm |
| Całkowita głębokość | 9.0 (Max.) mm |
| Kształt formularza | Flat Rectangle |
| Orientacja | Landscape type |
| Współczynnik proporcji (W: H) | 4:3 |
| Styl kształtu | - |
| Utrwalenie | Face mounting holes (4-Φ3.4, 3-R1.7) on left and right bezel |
| Masa | 518.7/545g (Typ./Max.) |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Skanowanie wsteczne | No |
| Całkowite zużycie energii | 6.93W (Typ.) |
| Ilość | 1 pcs |
| Pin Pitch | 1.25 mm |
| Ilość pinów | 20 pins |
| Przydzielenie pinu |
S121GNX4 R1 Układ podświetlenia
| Inne imię | - |
|---|---|
| Temperatura OP | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura ST | -30 ~ 80 °C |
| Poziom wibracji | 1.5G (14.7 m/s²) |
| funkcje | |
| Luminancja | 400 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 800 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Dobry widok na | 6 o'clock |
| Szybkość reakcji | 16 (Typ.)(Tr+Td) (ms) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Tryb pracy | TN, Normally White, Transmissive |
| Chromatyczność | Wx:0.305; Wy:0.325 |
| Obsługuje kolor | 262K/16.7M (6-bit / 8-bit) |
| Gama | 72% NTSC (CIE1931) |
| Biała odmiana | 1.25/1.33 (Typ./Max.)(9 points) |
| Liczba pikseli | 1024(RGB)×768 [XGA] |
| Układ | RGB Vertical Stripe |
| Pitch (W × H) | 0.080×0.240 mm |
| Piksel (W × H) | 0.240×0.240 mm |
| Aktywne oglądanie | 245.76(W)×184.32(H) mm |
| Ogólnie Dim. | 279(W)×209(H) mm |
| Otwór ramek | 250.8(W)×189.4(H) mm |
| Całkowita głębokość | 9.0 (Max.) mm |
| Kształt formularza | Flat Rectangle |
| Orientacja | Landscape type |
| Współczynnik proporcji (W: H) | 4:3 |
| Styl kształtu | - |
| Utrwalenie | Face mounting holes (4-Φ3.4, 3-R1.7) on left and right bezel |
| Masa | 518.7/545g (Typ./Max.) |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Skanowanie wsteczne | No |
| Całkowite zużycie energii | 6.93W (Typ.) |
| Ilość | 1 pcs |
| Pin Pitch | 1.25 mm |
| Ilość pinów | 5 pins |
| Przydzielenie pinu | |
| Pin Assignment H: Higt VoltageN: No connectionL: Low VoltageA: AnodeC: Katoda "/> | |
| Sterownik podświetlenia | With LED Driver |
